Контактирајте нас за више информација
X





Skuptina_grada_Kragujevca_7.jpg
 
Напредна претрага Напредна претрага
Gate of Europe

Географски информациони систем

Презентација финансирана од стране Америчке агенције за међународни развој

Асоцијација градова Весници мира

Салон антиратне карикатуре



Удружење крагујевчана

Лого

Одборничке групе скупштине града Крагујевца

Списак одборничких група Скупштине града Крагујевца

-Српска напредна странка

1.Горан Ковачевић, Шеф одборничке групе
2.Зоран Младеновић, Заменик шефа

3.Никола Вукомановић, 1990, мастер правник
4.Милан Богићевић, 1962, техничар конструктор
5.Проф. др Анђелка Стојковић Анђелковић, 1960, Професор Универзитета
6.Прим. др сци мед Антонио Димитровски, 1956, Специјалиста уролог-андролог
7.Проф. др Александра Јанковић, 1952, Професор Универзитета
8.Снежана Борисављевић, 1969, Дипломирани дефектолог
9.Никола Дашић, 1975, дипломирани економиста
10.Проф. др Снежана Арсенијевић, 1955, Професор Универзитета
11.Рајица Милосављевић, 1955, Мастер менаџер
12.Др Радмила Обрадовић, 1959, Лекар - специјалиста ургентне медицине
13.Предраг Стевовић, 1978, Дипломирани правник
14.Драган Томић, 1959, Дипломирани економиста
15.Марија Вучићевић, 1957, Пензионер
16.Драган Карајовић, 1982, Економски техничар
17.Мирослав Петрашиновић, 1985, Дипломирани правник
18.Мирослав Јосифовић, 1987, Економски техничар
19.Сузана Јевтић, 1964, Електротехничар
20.Чеда Николић, 1966, Дипломирани инжењер агрономије
21.Др Марко Пецић, 1978, Доктор медицине
22.Марија Живановић, 1991, Правни техничар
23.Саша Стевановић, 1967, Електротехничар
24.Саша Аранђеловић, 1978, Дипломирани менаџер
25.Др Катарина Красић, 1981, Доктор медицине
26.Дејан Шапић, 1980, Техничар друмског саобраћаја
27.Александар Николић, 1977, Електроенергетичар за мреже и постројења
28.Данијела Поповић, 1981, Дипломирани васпитач
29.Бојан Илић, 1974, Економски техничар
30.Драган Радосављевић, 1966, Економски техничар
31.Ана Милетић Вучковић, 1984, Дипломирани  социјални радник
32.Горан Марковић, 1962, Специјалиста у металској струци
 

-Заједно за Шумадију

1 .Душан Алексић Зека, Шеф одборничке групе
2 .Проф. др Оливера Николић, Заменик шефа

3 .Верољуб Стевановић Верко, 1946, Дипломирани машински инжењер
4 .Катарина Милосављевић, 1972, Приватни предузетник
5 .Проф. др Александар Живановић Саша, 1963, Професор универзитета
6 .Др Мирослав Стојановић Џига, 1963, Неуролог
7 .Катарина Михаиловић, 1968, Економски техничар
8 .Милан Стошић, 1958, Манипулант ТТ везе
9 .Милан Попадић, 1963, Службеник
10 .Снежана Трифуновић, 1964, Домаћица
11 .Саша Фуртула, 1970, Механичар за одржавање машина
12 .Светлана Павловић, 1956, Пензионер
13 .Синиша Ранковић, 1973, Пољопривредник
14 .Сенка Стевановић, 1983, Економиста


-Социјалистичка партија Србије

1.др Радојко Дамјановић, Шеф одборничке групе
2.Бобан Михајловић, Заменик шефа

3.Александар Обрадовић, 1977, Погонски техничар
4.Миодраг Николић Мија, 1953, Дипломирани правник
5.Обрен Ћетковић, 1949, Дипломирани електро инжењер
6.Анђела Живковић, 1992, Студент
7.Миладин Бошковић, 1975, Хирург

- Јака Шумадија

1.Душан Обрадовић, Шеф одборничке групе
2.Славољуб Брадоњић, Заменик шефа

3.Владан Јовановић, 1963, Дипломирани социјални радник
4.Милан Зечевић, 1959, Електротехничар
 

-Јединствена Србија

1.Радиша Урошевић, Шеф одборничке групе
2.мр Ђорђе Косанић, 1967, Магистар

3.Јелена Мацура , 1977, Дипломирани правник

-Савез за јаку Србију

1.Раде Стевановић, Шеф одборничке групе
2.Славица Отовић, Заменик шефа

3.Снежана Ђурић

-Либерално демократска партија

1.Златко Милановић, Шеф одборничке групе
2. Едис Дургутовић , Заменик шефа

3. Марија Стевановић

-Покрет за наш град

1. Милош Анђелковић , Шеф одборничке групе
2.Проф. др Небојша Здравковић, Заменик шефа

3.Гордана Живановић, 1977, Мастер менаџер

-Социјалдемократска партија Србије - Српска народна партија

1.Игор Ратковић, Шеф одборничке групе
2.Илија Радовановић, Заменик шефа

3.Данијела Вељовић, 1977, Дипломирани правник

-Нова Србија - Покрет снага Србије БК

1.Ранко Јанић, Шеф одборничке групе
2.Иван Станојевић, Заменик шефа

3.Ирена Којовић, 1980, туристички техничар

-Партија уједињених пензионера Србије - "ПУПС"

1.Даница Љујић, 1949, Пензионер, Шеф одборничке групе
2.Петко Јовчић, 1960, Официр у пензији, Заменик шефа

3.Мара Ђорђевић, 1948, пензионер

-Шумадијска регија - Покрет слободних грађана

1. Бојан Стојадиновић, шеф одборничке групе
2. Саша Миленић, Заменик шефа

3 .Мијољуб Стевановић Љупче

-Самостални одборници

1.Милан Урошевић
2.Никола Нешић
3.​Небојша Илић
4.Јована Јовановић
5.Проф. др Бранко Ристић
6.Сузана Ђорђевић