Kontaktirajte nas za više informacija
X





Skuptina_grada_Kragujevca_7.jpg
 
Napredna pretraga Napredna pretraga
Gate of Europe

Geografski Informacioni Sistem

Salon antiratne karikature



Logo

Odborničke grupe skupštine grada Kragujevca

Spisak odborničkih grupa Skupštine grada Kragujevca

-Srpska napredna stranka

1.Goran Kovačević, Šef odborničke grupe
2.Zoran Mladenović, Zamenik šefa

3.Nikola Vukomanović, 1990, master pravnik
4.Milan Bogićević, 1962, tehničar konstruktor
5.Prof. dr Anđelka Stojković Anđelković, 1960, Profesor Univerziteta
6.Valentina Gajović, 1967.god., diplomirani ekonomista,
7.Dragan Ilić, 1959.god., bravar,
8.Snežana Borisavljević, 1969, Diplomirani defektolog
9.Nikola Dašić, 1975, diplomirani ekonomista
10.Prof. dr Snežana Arsenijević, 1955, Profesor Univerziteta
11.Rajica Milosavljević, 1955, Master menadžer
12.Dr Radmila Obradović, 1959, Lekar - specijalista urgentne medicine
13.Predrag Stevović, 1978, Diplomirani pravnik
14.Dragan Tomić, 1959, Diplomirani ekonomista
15.Marija Vučićević, 1957, Penzioner
16.Dragan Karajović, 1982, Ekonomski tehničar
17.Miroslav Petrašinović, 1985, Diplomirani pravnik
18.Miroslav Josifović, 1987, Ekonomski tehničar
19.Suzana Jevtić, 1964, Elektrotehničar
20.Čeda Nikolić, 1966, Diplomirani inženjer agronomije
21.Dr Marko Pecić, 1978, Doktor medicine
22.Marija Živanović, 1991, Pravni tehničar
23.Saša Stevanović, 1967, Elektrotehničar
24.Saša Aranđelović, 1978, Diplomirani menadžer
25.Dr Katarina Krasić, 1981, Doktor medicine
26.Dejan Šapić, 1980, Tehničar drumskog saobraćaja
27.Aleksandar Nikolić, 1977, Elektroenergetičar za mreže i postrojenja
28.Bojan Ilić, 1974, Menadžer turizma i sporta
29.Dragan Radosavljević, 1966, Ekonomski tehničar
30.Ana Miletić Vučković, 1984, Diplomirani  socijalni radnik
31.Goran Marković, 1962, Specijalista u metalskoj struci

-Zajedno za Šumadiju

1.Dušan Aleksić Zeka, Šef odborničke grupe
2.Prof. dr Olivera Nikolić, Zamenik šefa

3.Veroljub Stevanović Verko, 1946, Diplomirani mašinski inženjer
4.Katarina Milosavljević, 1972, Privatni preduzetnik
5.Prof. dr Aleksandar Živanović Saša, 1963, Profesor univerziteta
6.Dr Miroslav Stojanović Džiga, 1963, Neurolog
7.Katarina Mihailović, 1968, Ekonomski tehničar
8.Milan Stošić, 1958, Manipulant TT veze
9.Milan Popadić, 1963, Službenik
10.Snežana Trifunović, 1964, Domaćica
11.Saša Furtula, 1970, Mehaničar za održavanje mašina
12.Svetlana Pavlović, 1956, Penzioner
13.Siniša Ranković, 1973, Poljoprivrednik
14.Senka Stevanović, 1983, Ekonomista


-Socijalistička partija Srbije

1.dr Radojko Damjanović, Šef odborničke grupe
2.Boban Mihajlović, Zamenik šefa

3.Aleksandar Obradović, 1977, Pogonski tehničar
4.Miodrag Nikolić Mija, 1953, Diplomirani pravnik
5.Obren Ćetković, 1949, Diplomirani elektro inženjer
6.Anđela Živković, 1992, Student
7.Miladin Bošković, 1975, Hirurg

-Socijaldemokratska partija Srbije

1.Danijela Veljović, Šef odborničke grupe
2.Vladan Jovanović, Zamenik šefa

3.Slavoljub Bradonjić
4.Milan Zečević
5.Nina Vitorović

-Jedinstvena Srbija

1.Radiša Urošević, Šef odborničke grupe
2.mr Đorđe Kosanić, 1967, Magistar

3.Jelena Macura , 1977, Diplomirani pravnik

-Savez za jaku Srbiju

1.Rade Stevanović, Šef odborničke grupe
2.Slavica Otović, Zamenik šefa

3.Snežana Đurić

-Liberalno demokratska partija

1.Zlatko Milanović, Šef odborničke grupe
2.Edis Durgutović, Zamenik šefa

3.Marija Stevanović

-Pokret za naš grad

1.Miloš Anđelković, Šef odborničke grupe
2.Prof. dr Nebojša Zdravković, Zamenik šefa

3.Gordana Živanović, 1977, Master menadžer

-Nova Srbija - Pokret snaga Srbije BK

1.Ranko Janić, Šef odborničke grupe
2.Ivan Stanojević, Zamenik šefa

3.Irena Kojović, 1980, turistički tehničar

-Partija ujedinjenih penzionera Srbije - "PUPS"

1.Danica Ljujić, 1949, Penzioner, Šef odborničke grupe
2.Petko Jovčić, 1960, Oficir u penziji, Zamenik šefa

3.Mara Đorđević, 1948, penzioner

-Šumadijska regija - Pokret slobodnih građana

1.Bojan Stojadinović, šef odborničke grupe
2.Saša Milenić, Zamenik šefa

3.Mijoljub Stevanović Ljupče

-Čuvajmo Kragujevac

1.Igor Ratković, Šef odborničke grupe

2.Danijela Popović, Zamenik šefa

3.Ilija Radovanović

-Samostalni odbornici

1.Milan Urošević
2.Nikola Nešić
3.​Nebojša Ilić
4.Jovana Jovanović
5.Prof. dr Branko Ristić
6.Suzana Đorđević