Одборничке групе скупштине града Крагујевца

Одборничке групе скупштине града Крагујевца2019-10-07T11:30:00+02:00

Списак одборничких група Скупштине града Крагујевца

-Српска напредна странка

1. Горан Ковачевић, 1970. дипломирани економиста – шеф Одборничке групе
2. Зоран Младеновић, 1957. официр – заменик шефа
3. Никола Вукомановић, 1990. мастер правник
4. Милан Богићевић, 1962. техничар конструктор
5. Проф. др Анђелка Стојковић – Анђелковић, 1960. професор Универзитета
6. Валентина Гајовић, 1967.  дипломирани економиста
7. Драган Илић, 1959. бравар
8. Снежана Борисављевић, 1969. дипломирани дефектолог
9. Никола Дашић, 1975. дипломирани економиста
10. Проф. др Снежана Арсенијевић, 1955. професор Универзитета
11. Рајица Милосављевић, 1955. мастер менаџер
12. Др Радмила Обрадовић, 1959. лекар – специјалиста ургентне медицине
13. Предраг Стевовић, 1978. дипломирани правник
14. Драган Томић, 1959. дипломирани економиста
15. Марија Вучићевић, 1957. пензионер
16. Драган Карајовић, 1982. економски техничар
17. Мирослав Петрашиновић, 1985. дипломирани правник
18. Мирослав Јосифовић, 1987. економски техничар
19. Сузана Јевтић, 1964. електротехничар
20. Чеда Николић, 1966. дипломирани инжењер агрономије
21. Др Марко Пецић, 1978. доктор медицине
22. Марија Живановић, 1991. правни техничар
23. Саша Стевановић, 1967. електротехничар
24. Саша Аранђеловић, 1978. дипломирани менаџер
25. Др Катарина Красић, 1981. доктор медицине
26. Дејан Шапић, 1980. техничар друмског саобраћаја
27. Александар Николић, 1977. електроенергетичар за мреже и постројења
28. Велибор Стевановић, 1980. дипломирани хемичар
29. Драган Радосављевић, 1966. економски техничар
30. Ана Милетић – Вучковић, 1984. дипломирани социјални радник
31. Горан Марковић, 1962. специјалиста у металској струци
32. Данијелa Поповић, 1981. дипломирани васпитач

-Заједно за Шумадију

1. Проф. др Оливера Николић, 1969. професор Универзитета – шеф Одборничке групе
2. Др Мирослав Стојановић – Џига, 1963. – заменик шефа
3. Горан Павловић, 1970. пољопривредник
4. Верољуб Стевановић – Верко, 1946. дипломирани машински инжењер
5. Катарина Милосављевић, 1972. приватни предузетник
6. Проф. др Александар Живановић – Саша, 1963. професор Универзитета
7. Катарина Михаиловић, 1968. економски техничар
8. Милан Стошић, 1958. манипулант ТТ везе
9. Милан Попадић, 1963. службеник
10. Снежана Трифуновић, 1964. домаћица
11. Саша Фуртула, 1970. механичар за одржавање машина
12. Светлана Павловић, 1956. пензионер
13. Синиша Ранковић, 1973. пољопривредник

-Социјалистичка партија Србије

1. Др Радојко Дамјановић, 1972. професор математике – шеф Одборничке групе
2. Бобан Михајловић, 1973. дипломирани инжењер електротехнике -заменик шефа
3. Александар Обрадовић, 1977. погонски техничар
4. Миодраг Николић – Мија, 1953. дипломирани правник
5. Обрен Ћетковић, 1949. дипломирани електроинжењер
6. Анђела Живковић, 1992. студент
7. Миладин Бошковић, 1975. хирург

-Социјалдемократска партија Србије

1. Данијела Вељовић, 1977. дипломирани правник – шеф Одборничке групе
2. Мирјана Вујанић Шига, 1952. економски техничар – заменик шефа
3. Славољуб Брадоњић, 1950. економиста
4. Милан Зечевић, 1959. електротехничар
5. Нина Виторовић, 1982. професор разредне наставе

-Јединствена Србија

1. Радиша Урошевић, 1951. естрадни уметник – шеф Одборничке групе
2. Мр Ђорђе Косанић, 1967. магистар биомедицинског инжењеринга
3. Јелена Мацура, 1977. дипломирани правник

-Савез за јаку Србију

1. Раде Стевановић, 1962. правник – шеф Одборничке групе
2. Славица Отовић, 1953. васпитач предшколског образовања – заменик шефа
3. Снежана Ђурић, 1971. правник

-Крагујевачка прича

1. Златко Милановић, 1963. дипломирани економиста – шеф Одборничке групе
2. Едис Дургутовић, 1983. инжењер информатике – заменик шефа
3. Марија Стевановић, 1982. професор разредне наставе

-Покрет за наш град

1. Милош Анђелковић , 1981. дипломирани правник – шеф Одборничке групе
2. Проф. др Небојша Здравковић, 1969. професор Универзитета -заменик шефа
3. Гордана Живановић, 1977, мастер менаџер

-Нова Србија – Покрет снага Србије БК

1. Ранко Јанић, 1964. правник – шеф Одборничке групе
2. Иван Станојевић, 1966. дипломирани инжењер машинства – заменик шефа
3. Ирена Којовић, 1980. туристички техничар

-Партија уједињених пензионера Србије – “ПУПС”

1. Даница Љујић, 1949, пензионер – шеф Одборничке групе
2. Петко Јовчић, 1960. официр у пензији – заменик шефа
3. Мара Ђорђевић, 1948. пензионер

-Шумадијска регија – Покрет слободних грађана

1. Бојан Стојадиновић, 1980. службеник – шеф Одборничке групе
2. Саша Миленић, 1967. професор филозофије – заменик шефа
3. Мијољуб Стевановић – Љупче, 1951. пензионер

-Сви на ову страну

1. Милан Урошевић, 1985. економиста – шеф Одборничке групе
2. Сенка Стевановић, 1983. економиста – заменик шефа
3. Небојша Илић, 1978. дипломирани правник

-Самостални одборници

1. Никола Нешић, 1988. мастер инжењер електротехнике и рачунарства
2. Јована Јовановић, 1988. студент
3. Проф. др Бранко Ристић 1962. лекар специјалиста
4. Сузана Ђорђевић,1983. машински техничар
5. Игор Ратковић, 1979. дипломирани менаџер
6. Илија Радовановић, 1993. студент