Одборничке групе скупштине града Крагујевца

Одборничке групе скупштине града Крагујевца2019-10-07T11:30:00+02:00

Списак одборничких група Скупштине града Крагујевца

  1. Одборничка група СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА

Шеф Одборничке групе: Саша Јаћовић
Заменик шефа: проф. др Анђелка Стојковић Анђелковић

1. Саша Јаћовић
2. Проф. др Анђелка Стојковић Aнђелковић
3. Биљана Илић Стошић
4. Проф. др Предраг Саздановић
5. Горан Ковачевић
6. Вјекослава Вујошевић
7. Јелена Весковић
8. Рајица Милосављевић
9. Др Радмила Обрадовић
10. Сузана Јевтић
11. Марија Вучићевић
12. Ана Милетић Вучковић
13. Марија Живановић
14. Ирена Којовић
15. Никола Добрић
16. Снежана Борисављевић
17. Ана Филиповић
18. Драгана Јаковљевић
19. Лидија Штрбац
20. Маријана Карајовић
21. Бојана Марковић
22. Елена Мурати
23. Велибор Стевановић
24. Даниел Туцаковић
25. Бранка Михајловић
26. Данијела Ковачевић
27. Чеда Николић
28. Драган Карајовић
29. Славица Раденковић
30. Снежана Јовановић
31. Никола Вукомановић
32. Јелена Илић
33. Mирослав Петрашиновић
34. Зоран Младеновић

  1. Одборничка група “ЗАЈЕДНО ЗА ШУМАДИЈУ – ЗДРАВА СРБИЈА“

Шеф Одборничке групе: Верољуб Стевановић
Заменик шефа: проф. Оливера Николић

1. Верољуб Стевановић Верко
2. Проф. др Оливера Николић
3. Проф. др Александар Живановић Саша
4. Др Мирослав Стојановић Џига
5. Др Слађана Бошковић
6. Синиша Ранковић
7. Ивица Самаиловић
8. Владан Ћатић 

  1. Одборничка група ПОКРЕТ ОБНОВЕ КРАЉЕВИНЕ СРБИЈЕ

Шеф Одборничке групе: Мирко Чикириз
Заменик шефа: Александар Раденковић

1. Мирко Чикириз
2. Александар Раденковић
3. Малиша Рајић 

  1. Одборничка група НОВА ШУМАДИЈА

Шеф Одборничке групе: Катарина Милосављевић
Заменик шефа: Небојша Абадић 

1. Катарина Милосављевић
2. Небојша Абадић
3. Славица Ђорђевић
4. Ненад Милић
5. Марија Шнеблић
6. Драгана Капор

  1. Одборничка група АЛТЕРНАТИВА

Шеф Одборничке групе: Слађан Ракић
Заменик шефа: Никола Нешић

1. Слађан Ракић
2. Никола Нешић
3. Марко Гавриловић
4. Анета Гајић  

  1. Одборничка група ГРАЂАНСКИ ПОКРЕТ КРАГУЈЕВАЧКА ПРИЧА

Шеф Одборничке групе:
Заменик шефа:

1. Едис Дургутовић
2. Марија Стевановић
3. Душко Чаировић

  1. Одборничка група СРПСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ – СПО

Шеф Одборничке групе: Милан Урошевић
Заменик шефа: Сенка Стевановић 

1. Милан Урошевић
2. Сенка Стевановић
3. Милица Пецељ

  1. Одборничка група ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – ДРАГАН МАРКОВИЋ ПАЛМА 

Шеф Одборничке групе: Ђорђе Косанић
Заменик шефа: Милован Лојаница  

1. Ђорђе Косанић
2. Милован Лојаница
3. Марина Ковачевић

  1. Одборничка група 300 Крагујевчана и Покрет волим село своје

Шеф Одборничке групе: Недељко Мишић
Заменик шефа: Јовица Радовановић 

1. Недељко Мишић
2. Јовица Радовановић
3. Милан Стевановић
4. Ивана Прокић
5. Љиљана Диздаревић

  1. Одборничка група “Социјалистичка партија Србије“

Шеф Одборничке групе: Миодраг Николић Мија
Заменик шефа:Јелена Масловара Јовановић

1. Миодраг Николић Мија
2. Јелена Масловара Јовановић
3. Проф. др Славица Ђукић Дејановић
4. Зоран Прокић
5. Зоран Вучковић Цаце
6. Гордана Тодоровић

  1. Одборничка група “Социјалдемократска партија Србије“

Шеф Одборничке групе: Милан Зечевић
Заменик шефа: Александар Николић 

1. Милан Зечевић
2. Александар Николић
3. Славољуб Брадоњић

  1. Одборничка група Јака Србија

Шеф Одборничке групе: Витомир Недељковић
Заменик шефа: Горан Аксовић

1. Витомир Недељковић
2. Горан Аксовић
3. Ненад Срећковић

13.Одборничка група Покрет Снага Србије – БК Покрет социјалиста

Шеф Одборничке групе: Ранко Јанић
Заменик шефа: Никола Божић

1. Ранко Јанић
2. Никола Божић
3. Петар Миловановић

14. Одборничка група Партија уједињених пензионера Србије – ПУПС

Шеф Одборничке групе: Ратко Томашевић
Заменик шефа: Петко Јовчић

1. Ратко Томашевић
2. Петко Јовчић
3. Даница Љујић

Go to Top